Доставка службою «Нова пошта» по Україні

Замовлення вартістю від 5000 грн доставляються безкоштовно Новою Поштою. У такому разі клієнт оплачує лише вартість післяплати згідно з тарифами НП.

Доставка здійснюється до найближчого відділення у вашому місті. Вартість доставки враховується при складанні замовлення та оплачується компанією під час відправлення.

Якщо способом оплати буде накладений платіж, вам потрібно сплатити тільки суму, вказану як кінцеву вартість замовлення, а також вартість післяплати. Кінцева вартість замовлення буде вказана у повідомленні SMS, яке надішле вам наша компанія. Служба доставки «Нова пошта» попередньо повідомляє клієнтів про дату та час доставки.

У разі оплати на картку ПриватБанку, ви сплачуєте лише кінцеву суму вашого замовлення.

Щоб уникнути пошкоджень при транспортуванні товару поштовими службами, вибраний вами пристрій обмотують повітряно-пухирчастою плівкою і упаковують у жорстку коробку.

В Україні замовлення доставляється в середньому протягом трьох днів. Можливі затримки при форс-мажорних обставинах. Разом із товаром у разі передоплати ви отримаєте чек, а у разі безготівкової оплати вам буде надано пакет необхідних документів. У повідомленні SMS ви також отримаєте номер транспортної накладної. Крім того, при отриманні замовлення ви обов'язково повинні мати при собі паспорт.

Наша компанія виставляє рахунки фактури без ПДВ.  Витяг рахунку здійснюється від імені приватного підприємця (ФОП другої групи на спрощеній системі оподаткування). При відвантаженні товару додаються рахунок та видаткова накладна.

Адреси відділень служби «Нова пошта» на території України, а також тарифи послуг та номери телефонів ви дізнаєтесь на таких сайтах:

https://novaposhta.ua/frontend/brunchoffices

https://novaposhta.ua/pricelists?lang=ukr

Усі ризики, пов'язані з доставкою, покладаються на компанію перевізника. Відправлення товару провадиться за стандартною страховкою перевізника. Крім того, за бажанням клієнта, товар може бути застрахований на більшу суму.

Доставки до країн СНД здійснюються за допомогою кур'єрських служб TNT та EMS.